Half ICAN Triathlon Marbella 2011

Inscripcions Realitzades

 
Half ICAN Triathlon Marbella 2011
  • Data: 03/04/2011
  • Lloc: Marbella, Marballa
  • Hora: 08:30
  • En: Marballa
  • Tipus: Triatlón
  • Inscrits: 370
  • Llímit: 27/03/2011 23:59
  • Drets:
    149.00 €
    3.00 € *
    * Amb lloguer de xip blanc.

Ediciones Anteriores

Atletes Inscrits

A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit 370 atletes a aquesta competició.

Equips Inscrits

  Nom Any Gènere Club Categoria
Equip: S. Maldonado, R. Seijs i L. Lomeña
Leandro Lomeña Guzman Natación 1900 m.
Salvador Maldonado Martín Ciclismo 90 Km.
Raymond Seijs Carrera 21 Km.
Equip: Los Rondeños [V. Durán, A. Oliver i F. Guerrero]
Verónica Durán Ramos Natación 1900 m.
Andrés Jose Oliver Aguilar Ciclismo 90 Km.
Francisco Javier Guerrero Borrego Carrera 21 Km.
Equip: Club Triatlón Colegio Añoreta-Novaschool [J. Iglesias, P. Fernández i J. Fernández]
Pedro Fernández Martínez Natación 1900 m.
Javier Iglesias Navarrete Ciclismo 90 Km.
Juan Fernando Fernández Rodríguez Carrera 21 Km.
Equip: Los Seventin [J. Moreno, F. Caracuel i D. Ocaña]
Juan Moreno Meléndez Natación 1900 m.
Francisco Caracuel Sánchez Ciclismo 90 Km.
Daniel Ocaña Torres Carrera 21 Km.
Equip: Cd Ocio- Sur [Ó. Contreras, J. Acal i J. Murillo]
Juan Manuel Murillo Silva Natación 1900 m.
José David Acal Arias Ciclismo 90 Km.
Óscar Contreras Velázquez Carrera 21 Km.
Equip: Mikipo [M. Martinez, K. Zulueta i A. Pelaez]
Miguel Angel Martinez Figueroa Natación 1900 m.
Kike Zulueta Paniagua Ciclismo 90 Km.
Antonio Jesus Pelaez Lara Carrera 21 Km.
Equip: Club Ciclista Los Ju-Lulus [J. Tineo, F. Gil i J. Garcia]
Juan Carlos Tineo Peña Natación 1900 m.
Francisco Gil Guerrero Ciclismo 90 Km.
Jose Luis Garcia Sanchez Carrera 21 Km.
Equip: D. Aguilar , A. Morales i S. Esteban
Santiago Esteban Martinez Natación 1900 m.
Diego Aguilar Morales Ciclismo 90 Km.
Adriano Morales Gutierrez Carrera 21 Km.
Equip: Surbikes [M. López De Soria, I. Reina i M. López De Soria]
Manuel López De Soria Galante Natación 1900 m.
Isaac Reina Castillo Ciclismo 90 Km.
Manuel López De Soria Galante Carrera 21 Km.
Equip: D. Arjona, J. Ruiz i J. Vega
David Arjona Alonso Natación 1900 m.
José Ruiz Garcia Ciclismo 90 Km.
Jorge Vega Chulian Carrera 21 Km.
Equip: T. Espigares , J. Perez i M. Gijon
Teresa Elisa Espigares Esteva Natación 1900 m.
Juan Antonio Perez Sanchez Ciclismo 90 Km.
Manuel Gijon Rivas Carrera 21 Km.
Equip: J. Urquizar, P. Conde i S. Marcos
Jose Antonio Urquizar Fernandez Natación 1900 m.
Pedro Conde Sanchez Ciclismo 90 Km.
Serafin Marcos Aragon Carrera 21 Km.
Equip: Los Pollúos [R. Sanchez, J. Rodriguez i J. Martin]
Ramon Sanchez Jimenez Natación 1900 m.
Jose Rodriguez Abarca Ciclismo 90 Km.
Juan José Martin Alcalde Carrera 21 Km.
Equip: Décimas Manzanares [D. Alises, M. Jiménez i J. Jiménez]
David Alises Camacho Natación 1900 m.
Manuel Jesús Jiménez González Ciclismo 90 Km.
José Ramón Jiménez González Carrera 21 Km.
Equip: Herbalife Team [K. Herrera, R. Gallardo i J. Gallardo]
Kleyber Herrera Aular Natación 1900 m.
Rubén Gallardo Franco Ciclismo 90 Km.
Jose Julio Gallardo Franco Carrera 21 Km.
Equip: The Globers [A. Jareño, S. Castro i C. Fernandez]
Adrian Jareño Marcos Natación 1900 m.
Sergio Castro Cervan Ciclismo 90 Km.
Clara Fernandez Lopez Carrera 21 Km.
Equip: F. García, J. Trujillo i P. Garcia
Francisco Javier García Sánchez Natación 1900 m.
Juan Francisco Trujillo Gómez Ciclismo 90 Km.
Pablo Garcia Berrocal Carrera 21 Km.
Equip: Triatlon Marbellas [O. Torres, B. Birkmann i A. Moron]
Oscar Torres Fernandez Natación 1900 m.
Bjorn Birkmann Ciclismo 90 Km.
Angel Moron Rodriguez Carrera 21 Km.
Equip: Makalu [M. De La Fuente i M. Henderson]
Maria Del Pino De La Fuente Natación 1900 m.
Matt Henderson Ciclismo 90 Km.
Maria Del Pino De La Fuente Carrera 21 Km.
Equip: Spa Club Xerez [M. Rodriguez, J. Llanes i A. Mariscal]
Antonio Mariscal Natación 1900 m.
Manuel Rodriguez Paez Ciclismo 90 Km.
Jose Llanes Villareal Carrera 21 Km.

Atletes Inscrits

Carregant...
  Dorsal Nom Club Any Gènere Categoria Recorregut
ES
Agustin Quintana López
Triatlon Valdepeñas
1974
M
Master 30
ICAN Marbella 2011
ES
Agustín Bonillo López
Califas De Hierro
1982
M
Sin Asignar
0
ES
Alberto Cabanas Nistal
Triatlón Colegio Añoreta
1972
M
Sin Asignar
0
ES
Alberto Luins Marin
C.T. Carmona Paez
1979
M
Sin Asignar
0
ES
Alberto Agujeta Lentijo
Urbikott
1975
M
Master 30
ICAN Marbella 2011
ES
Alejandro Saez Duran
C.D. Triatlon Huelva
1973
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Alejandro Castañeda Cabeza
Triatlon Carmona Páez
1978
M
Sin Asignar
0
ES
Alejandro Rodriguez Godoy
C.D.Ociosur
1974
M
Sin Asignar
0
Aleksandar Sorensen Markovic
1978
F
Master 30
ICAN Marbella 2011
ES
Alfonso Monclus Marcellan
1975
M
Master 30
ICAN Marbella 2011
ES
Alfonso Torres Gonzalez
Club Triatlon Torremolinos
1983
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Alfonso Garrido Perez
1985
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Alfonso Gonzalez Magdaleno
Triatlon Aguilas
1972
M
Master 30
ICAN Marbella 2011
ES
Alvaro Goñi Carcelen
1980
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Alvaro Gonzalez Garcia
Triatlon La Linea 1985
1974
M
Sin Asignar
0
ES
Alvaro Taillefer De Prado
1964
M
Veterano 1
ICAN Marbella 2011
ES
Álvaro Ariza Del Río
Triatlon Xerez
1985
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Anastasio Moya Pavón
1971
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Andres Diaz Fernandez
1984
M
Elite
ICAN Marbella 2011
ES
Andrés Jesús Gómez Carracao
A.D. Ceuta
1973
M
Sin Asignar
0
ES
Andreu Alfonso Moragues
Triatlón A6
1967
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
GB
Andrew Mucklestone
Tfn Tri Club
1967
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
EU
Andrew Daniel James Hall
1974
M
Master 30
ICAN Marbella 2011
ES
Angel Galan Martin
Uno Publicidad Tragaleguas Burgos
1973
M
Sin Asignar
ICAN Marbella 2011
ES
Angel F Blazquez Dieguez
CD Triatlon Granada
1963
M
Veterano 1
0
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.
Publicidad
C/Francisco Gomila nº81, Manacor
C/Francisco Gomila nº81, Manacor
Síguenos en... Síguenos en...
Siempre estarás con
nosotros Tolo!
© Elitechip, 2008-2014, Todos los derechos reservados
Elitechip, C.B., E57548414 - info@elitechip.net