Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: J. García i F. Rosselló
Jose Pablo García |
Carrera |
7500 m. |
Francisco Rosselló |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Homer'S & Lloro [J. Llinàs i V. Garau]
Vicente Garau |
Carrera |
7500 m. |
Josep Llinàs |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Antimadridistas Team [M. Almada i A. Colom]
María José Almada |
Carrera |
7500 m. |
Alex Colom |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: L. Capó i P. Torrandell
Llorenç Capó |
Carrera |
7500 m. |
Pau Torrandell |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Club Triatló De Muro [M. Pérez i J. Picó]
Miguel Ángel Pérez |
Carrera |
7500 m. |
Jordi Picó |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: T. Lladonet i L. Grimalt
Tomeu Lladonet |
Carrera |
7500 m. |
Lorenzo Grimalt |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Vina Aqui Que Te Rebentare [A. Bonnin i B. Villalonga]
Antonio Bonnin |
Carrera |
7500 m. |
Biel Villalonga |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Pizzeria Monaco [R. Lorenzo i J. Riutord]
Ramona Lorenzo |
Carrera |
7500 m. |
Juan Carlos Riutord |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: J. Rayo i J. Bennassar
Joan Rayo |
Carrera |
7500 m. |
Jaume Bennassar |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: G. Servera i T. Esteva
Gabriel Servera |
Carrera |
7500 m. |
Tofol Esteva |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: J. Pol i P. Gost
Joan Pol |
Carrera |
7500 m. |
Pedro Gost |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: J. Jofre i P. Solivellas
Joan Antoni Jofre |
Carrera |
7500 m. |
Pep Biel Solivellas |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: S. Serra i B. Serra
Biel Serra |
Carrera |
7500 m. |
Sebastia Serra |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Blanco Y Negro Mix [D. Crespí i J. Perryman]
Daniel Crespí |
Carrera |
7500 m. |
Jason Perryman |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Bensonats.Com [F. Canyelles i J. Estela]
Felip Canyelles |
Carrera |
7500 m. |
JOSEP MARIA Estela |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Dimonis Team [J. Crespi i P. Sureda]
Pep Sureda |
Carrera |
7500 m. |
Joan Pere Crespi |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: D. Lopez i M. Servera
Diego Lopez |
Carrera |
7500 m. |
Miguel Servera |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: A. Flor i F. Romo
Francisco Romo |
Carrera |
7500 m. |
Alfonso Flor |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: M&M Racing Team [R. March Alcover i L. Morro]
Rarra March Alcover |
Carrera |
7500 m. |
Llorenç Morro |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: A.X. Establiments [X. Bonnín, M. Bonnín i M. Bonnín]
Xavi Bonnín |
Carrera |
7500 m. |
Maria Del Mar Bonnín |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Instal. Duque Sl [A. Torrens i R. Duque]
Rosa Maria Duque |
Carrera |
7500 m. |
Aina Torrens |
Ciclismo |
20 Km. |
|
|
Equip: Masters 48 Ca'n Cartet La Vileta [R. Bennasar i T. Llodra]
Toni Llodra |
Carrera |
7500 m. |
Rafel Bennasar |
Ciclismo |
20 Km. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.