Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Sarraïns [J. Pinto, J. Cifre i A. Bisanyes]
Antoni Bisanyes |
Carrera |
13 Km. |
Jaume Pinto |
Carrera |
15 Km. |
Joan Pere Cifre |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Melena'S Team [B. García, D. Troya i J. Ramon ]
Basilio García |
Carrera |
13 Km. |
David Troya |
Carrera |
15 Km. |
José Carlos Ramon |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Es Berreiros [F. Méndez, F. Ferrer i T. Ramis]
Felip Méndez |
Carrera |
13 Km. |
Francesc Xavier Ferrer |
Carrera |
15 Km. |
Toni Ramis |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Trío De Ases [P. Vázquez, M. Adrover i J. Jimenez]
Jose Miguel Jimenez |
Carrera |
13 Km. |
Paqui Vázquez |
Carrera |
15 Km. |
Miguel Adrover |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: M&M'S Team [M. Cerda, M. Domingo i M. Luis]
Marti Cerda |
Carrera |
13 Km. |
Miquel Luis |
Carrera |
15 Km. |
Miquel Domingo |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Clauganxos [J. Bibiloni, M. Perello i P. Barceló]
Pedro Barceló |
Carrera |
13 Km. |
Joan Lluis Bibiloni |
Carrera |
15 Km. |
Mateo Perello |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Spartans Academy [A. Seguí Cordero, J. Rossiñol i M. Sánchez]
Mayte Sánchez |
Carrera |
13 Km. |
Aleix Seguí Cordero |
Carrera |
15 Km. |
Jaume Rossiñol |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Enfilats [P. Comas, G. Salas i T. Parets]
Tomeu Parets |
Carrera |
13 Km. |
Pedro Comas |
Carrera |
15 Km. |
Gabriel Salas |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Powers [F. Cifre, M. Tornila i C. Piñero ]
Francesca Cifre |
Carrera |
13 Km. |
Maria Del Mar Tornila |
Carrera |
15 Km. |
Carmen Piñero |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Power Girls [M. Llompart, A. Fuster i A. Vidal]
Aina Vidal |
Carrera |
13 Km. |
Margarida Llompart |
Carrera |
15 Km. |
Antònia Fuster |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Gas A Fondo! [P. Mercer, J. Ramón i L. Vila]
Llorenç Vila |
Carrera |
13 Km. |
Joan Ramón |
Carrera |
15 Km. |
Pere Mercer |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: La Darrera I Partim [M. Vilches, A. Mateu i L. Rayó]
Michelle Vilches |
Carrera |
13 Km. |
Alicia Mateu |
Carrera |
15 Km. |
Laura Rayó |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: Los Ángeles de PepLlu [P. Bibiloni, J. Sibole i T. Cladera]
Pere Antoni Bibiloni |
Carrera |
13 Km. |
Jaume Sibole |
Carrera |
15 Km. |
Tomeu Cladera |
Carrera |
20 Km. |
|
|
Equip: U 3 Replegats De Mallorcatraining [A. Cifre, J. Vilanova i P. Cladera]
Antoni Cifre |
Carrera |
13 Km. |
Jaume Vilanova |
Carrera |
15 Km. |
Pau Cladera |
Carrera |
20 Km. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.