|
Equip: Mediterraniament Team [E. Serra, C. Sirer i J. Morey]
Catalina Sirer |
Natación |
500 m. |
Jaume Morey |
BTT |
14 Km. |
Eduard Serra |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Kartoffen'S Bike [J. Febrer i X. Serra]
Xavier Serra |
Natación |
500 m. |
Jaune Febrer |
BTT |
14 Km. |
Xavier Serra |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Team Carnicas [M. Ballester i B. Galmes ]
Mateu Ballester |
Natación |
500 m. |
Bernat Galmes |
BTT |
14 Km. |
Mateu Ballester |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: G. Duran, M. Mesquida i G. Veny
Mateo Mesquida |
Natación |
500 m. |
Gabriel Veny |
BTT |
14 Km. |
Gabriel Duran |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Triteam [R. Bauza, M. Nicolau i J. Soto ]
Rosa Bauza |
Natación |
500 m. |
Jose Miguel Soto |
BTT |
14 Km. |
Miquel Angel Nicolau |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: T. Llodra, J. Sureda i A. Riera
Toni Llodra |
Natación |
500 m. |
Juan Sureda |
BTT |
14 Km. |
Antonia Riera |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: E. Melis, J. Grimalt i G. Duran
Enrique Melis |
Natación |
500 m. |
Juaquin Grimalt |
BTT |
14 Km. |
Guiem Duran |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: A. Pujades, J. Estrany i B. Gabriel
Antoni Pujades |
Natación |
500 m. |
Jaime Estrany |
BTT |
14 Km. |
Biel Gabriel |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: J. Vaquer, E. Pascual i T. Melis
Jaume Vaquer |
Natación |
500 m. |
Esteve Pascual |
BTT |
14 Km. |
Toni Melis |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Team Rasgadotodolonegro [F. Matamalas, G. Miralles i A. Hervas]
Francisco Javier Matamalas |
Natación |
500 m. |
Gabriel Miralles |
BTT |
14 Km. |
Antonio Hervas |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Juaquin, Ho Intentarem!!! [D. De La Rosa, G. Jaume i . Sánchez]
Dimas De La Rosa |
Natación |
500 m. |
Guillermo Jaume |
BTT |
14 Km. |
Ángel Sánchez |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: M. Gelabert, M. Llobera i M. Gelabert
Marc Gelabert |
Natación |
500 m. |
Marc Gelabert |
BTT |
14 Km. |
Miquel Angel Llobera |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Ara Ja Hi Som!! [J. Sitges, V. San Cristóbal i J. Medina]
Jeroni Xavier Sitges |
Natación |
500 m. |
Vicenç San Cristóbal |
BTT |
14 Km. |
Jose Antonio Medina |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: M. Bauçà, P. Flor i C. Gómez
Paula Flor |
Natación |
500 m. |
Miquel Bauçà |
BTT |
14 Km. |
Carlos Gómez |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Es B'S [G. Ferriol, T. Soler i X. Quetglas]
Gabriel Ferriol |
Natación |
500 m. |
Tomeu Soler |
BTT |
14 Km. |
Xisco Quetglas |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: -- [J. Gomila, R. Grimalt i L. Rosselló]
Jaume Gomila |
Natación |
500 m. |
Llorenç Rosselló |
BTT |
14 Km. |
Ramon Grimalt |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: C. Galmés, T. Bauza i R. Rubiat
Toni Bauza |
Natación |
500 m. |
Ricard Rubiat |
BTT |
14 Km. |
Catalina Galmés |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: K. Soos, D. Barragan i J. Ortiz
Katie Soos |
Natación |
500 m. |
Domingo Barragan |
BTT |
14 Km. |
Jorge Ortiz |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: J. Mayol i J. Martin
Juan Jose Martin |
Natación |
500 m. |
Jaume Mayol |
BTT |
14 Km. |
Jaume Mayol |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Sanatanyiners Team [T. Barceló , F. Gornals i A. Caldentey]
Andreu Caldentey |
Natación |
500 m. |
Tòfol Barceló |
BTT |
14 Km. |
Francesc Xavier Gornals |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Triduran [F. Duran Servera, R. Gallego i J. Duran]
Francesca Duran Servera |
Natación |
500 m. |
Roberto Gallego |
BTT |
14 Km. |
Joan Duran |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Cacatuas [P. Fullana, O. Troncoso i P. Fullana]
Pedro Fullana |
Natación |
500 m. |
Omar Troncoso |
BTT |
14 Km. |
Pedro Fullana |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: A. Muñoz i M. Vicens
Maties Vicens |
Natación |
500 m. |
Albert Muñoz |
BTT |
14 Km. |
Maties Vicens |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Riera Aguiló [J. Aguiló i J. Riera]
Joan Aguiló |
Natación |
500 m. |
Juan Daniel Riera |
BTT |
14 Km. |
Joan Aguiló |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: B. Barcelo, T. Lliteras i M. Riera
Barbara Barcelo |
Natación |
500 m. |
Toni Lliteras |
BTT |
14 Km. |
Miguel Riera |
Carrera |
4000 m. |
|