|
Team: Picaboñigas [I. Gil, M. Gil, M. Florit undR. Sauci]
Imma Gil |
Carrera |
|
Miguel Ángel Gil |
Carrera |
|
Marta Florit |
Carrera |
|
Rocío Sauci |
Carrera |
|
|
|
Team: D. Garcia Del Castillo, S. Coll, J. Bisañez undM. Rubio
David Garcia Del Castillo |
Carrera |
|
Susana Coll |
Carrera |
|
Jose Maria Bisañez |
Carrera |
|
Merce Rubio |
Carrera |
|
|
|
Team: Marga Nieves Y Los Tres Chulillos [M. Ferriol, M. HERRAEZ, P. Solé undJ. Perotti]
Margalida Ferriol |
Carrera |
|
MARIANO HERRAEZ |
Carrera |
|
Pedro Solé |
Carrera |
|
Jose Perotti |
Carrera |
|
|
|
Team: The Cooks [N. Llobera, J. Torrens, R. Costana undA. Hoyos]
Nuria Llobera |
Carrera |
|
Joan Miquel Torrens |
Carrera |
|
Ricardo Costana |
Carrera |
|
Andres Hoyos |
Carrera |
|
|
|
Team: Picapiedra [J. Berzosa, I. Serrano, E. Garcia undJ. Toro]
Jesús Berzosa |
Carrera |
|
Isabel Serrano |
Carrera |
|
Encarna Garcia |
Carrera |
|
Jose Antonio Toro |
Carrera |
|
|
|
Team: Gladiators Paralímpicos [S. Lloret, S. Rigo, M. Borras undG. Julià]
Sergio Lloret |
Carrera |
|
Sandra Rigo |
Carrera |
|
Mercedes Borras |
Carrera |
|
Gabriel Julià |
Carrera |
|
|
|
Team: El Suspiro De Una Zapatilla En Llamas [J. Moyano, A. Cañellas, M. Vives undI. Martorell]
Jose Moyano |
Carrera |
|
Antoni Cañellas |
Carrera |
|
Miguel Vives |
Carrera |
|
Inma Martorell |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Amigos De Eva Nasarre [L. Castilla, C. Robledo, B. Montojo undT. Bulleux]
Lidia Castilla |
Carrera |
|
Carlos Robledo |
Carrera |
|
Beatriz Montojo |
Carrera |
|
Tankrede Bulleux |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Calorias [O. Pericas, J. Zarcos, X. Ferrer undJ. Cheto]
Ona Pericas |
Carrera |
|
Jose Luis Zarcos |
Carrera |
|
Xisca Ferrer |
Carrera |
|
Joaquin Cheto |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Sacarinas [C. Llabrés, I. Garcia, M. Frasquet undF. García-Brazales]
Carlos Llabrés |
Carrera |
|
Isabel Garcia |
Carrera |
|
Marilo Frasquet |
Carrera |
|
Fernando García-Brazales |
Carrera |
|
|
|
Team: Los Azucarillos [I. Jofre, M. Llabrés, I. Gimeno undJ. Alberto ]
Irene Jofre |
Carrera |
|
Miquel Llabrés |
Carrera |
|
Inmaculada Gimeno |
Carrera |
|
Jordi Alberto |
Carrera |
|
|
|
Team: Dream Team [S. Mas, M. Perelló, F. Ferragut undB. Truyol ]
Sergi Mas |
Carrera |
|
Marina Perelló |
Carrera |
|
Francesc Ferragut |
Carrera |
|
Bartomeu Truyol |
Carrera |
|
|
|
Team: Ratones En Acción [C. Sans, A. Aranda, V. Aranda undM. Ordoñez]
Carles Sans |
Carrera |
|
Aina Maria Aranda |
Carrera |
|
Vanessa Aranda |
Carrera |
|
Mari Carmen Ordoñez |
Carrera |
|
|
|
Team: Campanet Team [R. Serra, J. Sampol, I. Serra undM. Mir]
Rafel Serra |
Carrera |
|
Jordi Sampol |
Carrera |
|
Isona Serra |
Carrera |
|
Margalida Mir |
Carrera |
|
|
|
Team: Bernardina 5 [D. Garau , A. Jaume, F. Pons undP. Mercant]
Damia Adria Garau |
Carrera |
|
Antonia Maria Jaume |
Carrera |
|
Francisca Maria Pons |
Carrera |
|
Paula Mercant |
Carrera |
|
|
|
Team: Conill Amb Ceba [L. Munar , M. Oliver, C. Mut undB. Gelabert]
Lluc Munar |
Carrera |
|
Marina Oliver |
Carrera |
|
Cristina Mut |
Carrera |
|
Baltasar Gelabert |
Carrera |
|
|
|
Team: Conill Amb Ceba 2 [J. Serra, N. Cifre, M. Munar undC. Garcia]
Javier Serra |
Carrera |
|
Neus Cifre |
Carrera |
|
Marta Munar |
Carrera |
|
Clemen Garcia |
Carrera |
|
|
|
Team: Vikings Power Hostion In The Tower [M. Aguilar, N. Prieto, A. Alary undL. Venard]
Manu Aguilar |
Carrera |
|
Nuria Prieto |
Carrera |
|
Alexis Alary |
Carrera |
|
Lea Venard |
Carrera |
|
|
|
Team: Comando Destrepe [L. Ruzafa, M. Roman, M. Ferrer undM. Mulet]
Lucía Ruzafa |
Carrera |
|
Mari Carmen Roman |
Carrera |
|
Maria Mulet |
Carrera |
|
Miquel Ferrer |
Carrera |
|
|
|
Team: Nature Runners [M. Sastre, C. Reynés, S. Peregrin undV. Escalas]
Miquel Sastre |
Carrera |
|
Catalina Maria Reynés |
Carrera |
|
Sara Peregrin |
Carrera |
|
Virginia Escalas |
Carrera |
|
|
|
Team: Out [M. Mateu , E. Marin, A. Juan undC. Bibiloni]
Magdalena Mateu |
Carrera |
|
Estefania Marin |
Carrera |
|
Clara Bibiloni |
Carrera |
|
Arturo Juan |
Carrera |
|
|
|
Team: The Rural Locos [M. Lozano, D. Rodezno, M. Martinez undE. Pereyra]
Maria Lozano |
Carrera |
|
Daniel Rodezno |
Carrera |
|
Miguel Martinez |
Carrera |
|
Estefanía Pereyra |
Carrera |
|
|
|
Team: Spartan Team [M. Roca, A. Gago , A. Santana undI. García]
Miguel Angel Roca |
Carrera |
|
Anuchi Gago |
Carrera |
|
Alejandro Santana |
Carrera |
|
Ignacio García |
Carrera |
|
|
|
Team: Els Grans Caganers [E. Cladera, N. Seguí, E. Llompart undP. Cladera]
Esperança Cladera |
Carrera |
|
Neus Seguí |
Carrera |
|
Elisabeth Llompart |
Carrera |
|
Pau Cladera |
Carrera |
|
|
|
Team: Corneta Family [P. Villalonga, V. Fornás, A. Roman undL. Villalonga]
Pedro Villalonga |
Carrera |
|
Vero Fornás |
Carrera |
|
Lluïsa Villalonga |
Carrera |
|
Ainara Roman |
Carrera |
|
|