Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: G. Munar i J. Mas
Guillem Munar |
Carrera |
6000 m. |
Jaume Guillem Mas |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: Just Just [A. Oliver i M. Gomis]
Antoni Oliver |
Carrera |
6000 m. |
Miguel Angel Gomis |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: M. Nicolau i J. Font
Miquel Nicolau |
Carrera |
6000 m. |
Joan Font |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: T. Nicolau i A. Tauler
Tomeu Nicolau |
Carrera |
6000 m. |
Antonio Tauler |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: R. Gaia i A. Gaià
Arnau Gaià |
Carrera |
6000 m. |
Rafel Gaia |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: Can Viciosa [D. Pachón i T. Canet ]
Tania Patricia Canet |
Carrera |
6000 m. |
David Pachón |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: Caldentey [M. Nicolau i J. Soto ]
Miquel Angel Nicolau |
Carrera |
6000 m. |
Jose Miguel Soto |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: N. Gomila i M. Arbona
Nofre Gomila |
Carrera |
6000 m. |
Miquel Arbona |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: M. Oliver i M. Jaume
Marc Oliver |
Carrera |
6000 m. |
Martin Jaume |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: C. Payeras i B. Cladera
Catalina Payeras |
Carrera |
6000 m. |
Biel Cladera |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: Gerrets Ii [A. Sagrado i L. Navarro]
Alvaro Sagrado |
Carrera |
6000 m. |
Lorenzo Navarro |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: F. Alvarez i J. Del Pozo
Federico Alvarez |
Carrera |
6000 m. |
Jose Miguel Del Pozo |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: T. Pascual i T. Melis
Toni Melis |
Carrera |
6000 m. |
Toni Pascual |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: G. Femenias i R. Oliver
Guillermo Femenias |
Carrera |
6000 m. |
Rafael Oliver |
BTT |
14 Km. |
|
|
Equip: R. Rubiat i F. Pascual
Francesca Pascual |
Carrera |
6000 m. |
Ricard Rubiat |
BTT |
14 Km. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.