A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | ||||||||||
Equip: Rodadors Team [P. Rossello , B. Ballester i L. Mesquida ]
|
||||||||||||||
Equip: Rodadors Race/Amigo Balay [M. Pou, J. Pascual i M. Jaume]
|
||||||||||||||
Equip: M. Almodóvar, C. Barcelo i M. Noguera
|
||||||||||||||
Equip: Illes [J. Pina, J. Puigserver i F. Sparano]
|
||||||||||||||
Equip: Carn De Ca Team "Sc" [A. Gomila, P. Riera i M. De Martis]
|
||||||||||||||
Equip: Ermassets C [G. Servera, F. Tomas i F. Blanes]
|
||||||||||||||
Equip: C.C. Artanenc [J. Company, J. Sanso i M. Gili]
|
||||||||||||||
Equip: Unicornios Team [N. Del Blanco, X. Serra i L. De Vigo ]
|
||||||||||||||
Equip: Carn De Ca Team "A" [E. Saez, S. Nadal i J. Amer ]
|
||||||||||||||
Equip: Ermassets A [G. Oliver, B. Jimenez i F. Homar]
|
||||||||||||||
Equip: M. Monserrat , S. Garau i B. Amengual
|
||||||||||||||
Equip: Los Cojos [J. Plaza , J. Izquierdo i J. Gonzalez]
|
||||||||||||||
Equip: Ferrobikers Y Futur Ferrobiker [J. Grimalt, M. Suñer i A. Brempel]
|
||||||||||||||
Equip: Rob-Vells-Clars [T. Clar, R. Zazo i A. Clar]
|
||||||||||||||
Equip: Ermassets B [I. Pradas, X. Nadal i A. Lesmes]
|
||||||||||||||
Equip: Road Runners Mtb [J. Pons, A. Tenerife i J. Bennasar ]
|
||||||||||||||
Equip: Los Zorros [M. Boggio, A. Garcia i A. Dearmas ]
|
||||||||||||||
Equip: Araboys [S. Amengual, A. Mascaro i L. Mayol]
|
||||||||||||||
Equip: Pomaret Tim [J. Mas, P. Salort i J. Mestre ]
|
||||||||||||||
Equip: Liveablockteam [R. Miralles, J. Horrach i J. Pons]
|
||||||||||||||
Equip: Cc Sa Pobla [A. Vanrell, B. Cladera i J. Vanrell]
|
||||||||||||||
Equip: Qromia [A. Marti, R. Márquez i S. Vila]
|
||||||||||||||
Equip: Calallombikers [J. Homar, A. Campins i A. Torres]
|
||||||||||||||
Equip: Reynes Team Family [S. Casasnovas, C. Casasnovas i J. Vila]
|
||||||||||||||
Equip: Escola Ccv [P. Company, M. Català i L. Dols]
|