Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Beatsports [M. Llull i A. March]
Miquel Llull |
Carrera |
5000 m. |
Andreu March |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Barreres Team [A. Sastre i A. Sastre Martorell]
Antonio Sastre |
Carrera |
5000 m. |
Antoni Sastre Martorell |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Aguirrezabal-Arriaga [I. Arriaga i J. Aguirrezabal]
Izaskun Arriaga |
Carrera |
5000 m. |
Jokin Aguirrezabal |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Totsuma [J. Soler i M. Morla]
Miquel Angel Morla |
Carrera |
5000 m. |
Joan Antoni Soler |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Gerardcar [J. Salas i G. López]
José Luis Salas |
Carrera |
5000 m. |
Gerardo López |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Sa Roqueta Galicia [M. Moure i C. Carlota]
Carlota Carlota |
Carrera |
5000 m. |
Manuel Moure |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Global Training Mixto [B. Migueles i A. Salvà]
Balbino Migueles |
Carrera |
5000 m. |
Balbino Migueles |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Galanga Sport [A. Robledo i C. Ygarza]
Carla Ygarza |
Carrera |
5000 m. |
Alexandre Robledo |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Las Liebres [J. Rodas i T. Prior]
Jazmín Rodas |
Carrera |
5000 m. |
Tere Prior |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Duet Trimolando [V. Fernandez i B. Campaner]
Victor Fernandez |
Carrera |
5000 m. |
Bartolome Campaner |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Sugar Daddies [B. Noceras i F. Canyelles]
Biel Noceras |
Carrera |
5000 m. |
Felip Canyelles |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Venim D'Artà [P. Vicens i C. Cano ]
Pedro Vicens |
Carrera |
5000 m. |
César Cano |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Servibroker Seguros [S. Perelló i C. Ramis]
Catalina Ramis |
Carrera |
5000 m. |
Sebastià Perelló |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Cma [O. Torres i M. Salmerón]
Oscar Torres |
Carrera |
5000 m. |
Oscar Torres |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Hortmieres [G. Payeras i P. Rayo]
Gabriel Payeras |
Carrera |
5000 m. |
Pablo Rayo |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Neumatics Sa Pobla [F. Obrador i B. Cladera]
Francesc Obrador |
Carrera |
5000 m. |
Biel Cladera |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: SA ROQUETA TRAINING [A. Vidal i C. Serra]
|
|
Equip: Cunyis Forever?? [B. Capo i F. Llabres ]
Francisca Maria Llabres |
Carrera |
5000 m. |
Bartomeu Capo |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Juami I Manolo [M. Aguilar i M. Aguilar]
Manuel Aguilar |
Carrera |
5000 m. |
Manuel Aguilar |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Llubiners [J. Mestre i D. Perelló]
Josep Antoni Mestre |
Carrera |
5000 m. |
Dolors Perelló |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: CA Atletimse sa Pobla [P. Serra i M. Miralles]
Pedro Serra |
Carrera |
5000 m. |
Miguel Miralles |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: HCIN SES BISTIS D'UCI [D. Muñoz i M. Axartell]
Daniel Muñoz |
Carrera |
5000 m. |
Martí Axartell |
Ciclismo |
5000 m. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.