ElitechipLeagues and CupsIV LLiga Elitechip 2019

IV LLiga Elitechip 2019

Resultados Provisionales

Lliga oberta a tothom que entri habitualment a www.elitechip.net, tingui e-mail i tingui chip groc en propietat.

Puntuaran totes les proves detallades al calendari de la Lliga. El calendari serà per anys naturals, o sigui començarà a la primera cursa de l’any i acabarà amb les Sant Silvestres de les curses que figurin en el calendari de Elitechip.net, en aquest calendari estarà especificat el tipus de cursa, puntuació per recorreguts.Els lliuraments de premis s’efectuaran a un lloc a determinar, i dins el mes de gener, on es repartiran els trofeus als guanyadors.

 

INSCRIPCIONS A: Lliga Elitechip 2019

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 23/04/2019
Loading...
Pos. Chip Nombre Año Sexo Pos-Cat T1 T2 D1 D2 D3 D4 S1 S2 S3 S4 S5 S6 Penal. Total
1
DW4...
Francesc Xavier Serra Vidal
Diana Athletic Club
1988
M
1-M30
Sa Llego
244.7
10k Pollença
191.3
10k Palma
182.2
Manacor 10
179.5
Espases 8
179.2
La Salle Maó
96.9
Costitx 9
95.2
Dona Santanyi
94.4
SaPobla 10
91.5
8 I Mig
88.6
Alqueria 10
88.3
0
1531.9
2
DN0...
Jesus Ramos Cabrera
Es Remugues
1964
M
1-M55
MM Pollença
267
MM Palma
229.1
Sa Riba
170
Espases 8
168
SaPobla 21
161.3
Millor Junts
160.9
5km M.Salut
93.5
Costitx 9
90.7
Dona Santanyi
90.7
8 I Mig
83.6
0
1514.9
3
DF6...
Marcos Rigo Cabrer
1978
M
1-M40
MM Pollença
287.3
Sa Llego
256.4
Sa Riba
187.4
Manacor 10
185
SaPobla 21
178.7
Costitx 9
100
10,5 km M.Salut
100
Alqueria 22
97.2
8 I Mig
93.3
15
1470.3
4
CF4...
Sito Formoso Maceiras
Sa Riba Club
1976
M
2-M40
MM Palma
247
Sa Llego
245.6
Manacor 10
180.3
SaPobla 21
176.4
Millor Junts
167.9
Serra Nord
150.2
5km M.Salut
100
Costitx 9
97.1
Lluc-Terra
85.5
0
1450
5
DZ3...
Jaume Serra Pons
1964
M
2-M55
Sa Llego
208.4
10k Pollença
165.6
10k Palma
156.5
Espases 8
155.9
Manacor 10
151.7
La Salle Maó
86.7
Dona Santanyi
83.9
SaPobla 10
78.9
8 I Mig
77.5
Alqueria 10
72.6
Costitx 4,5
71.8
30
1279.6
6
DK4...
Pedro Olmo Rueda
C.A. Fidipides
1990
M
2-M30
MM Palma
274.5
SaPobla 21
200
Espases 8
200
Millor Junts
189.7
MM Fornells
100
8 I Mig
100
Costitx 4,5
98.9
0
1163
7
DY1...
Juan Antonio Coll Molina
Ca'N Torrat Parrilla Gr
1978
M
3-M40
MM Pollença
251.4
MM Palma
213.4
Millor Junts
159.1
SaPobla 21
151.9
Espases 4
87.5
Dona Santanyi
87.5
8k Llogartets
82.1
8 I Mig
81.1
0
1114.1
8
DA4...
Francisco José Urbano Fullana
1979
M
4-M40
Sa Llego
217.3
10k Pollença
174.9
Sa Riba
174.6
10k Palma
169.8
Espases 8
168.2
10,5 km M.Salut
89.2
SaPobla 10
83.4
0
1077.4
9
DX1...
Pep Joan Serra Pol
Club Atletisme Diaita
1991
M
3-M30
Sa Llego
267.2
Manacor 10
200
Alqueria 10
100
Costitx 4,5
100
18k Llogarets
100
SaPobla 10
100
Serra XS
100
Lluc-Terra
100
0
1067.2
10
DA3...
Antoni Gran Sanchez
Viva - Es Raiguer
1988
M
4-M30
Sa Llego
300
MM Palma
300
Millor Junts
200
Serra Nord
200
0
1000
11
DK6...
José David Benejam Picadizo
1992
M
5-M30
MM Pollença
287.7
MM Palma
246.6
Espases 8
182.8
SaPobla 21
178.3
Costitx 4,5
88.9
0
984.3
12
DY3...
Sebastià Gil
S?Escapada - Hotels Viva
1971
M
1-M45
Sa Llego
194.8
Sa Riba
146.5
Millor Junts
143.7
Fars 45
127.8
3 Pins Lloseta
83.8
10,5 km M.Salut
78.1
Lluc-Terra
68.3
8 I Mig
66.5
Felanitx Xtrem
64.3
0
973.8
13
DG3...
Xavi Bonnín Palou
Xavi Bonnín PalmaBeach Team
1982
M
1-M35
MM Pollença
266.8
Sa Llego
244.5
Espases 8
184.3
10k Palma
182.6
SaPobla 10
89.6
0
967.9
14
DY6...
Pedro Rossello Bujosa
Club Esportiu Es Pedal
1963
M
3-M55
MM Pollença
264.1
SaPobla 21
174
Manacor 10
171.2
10,5 km M.Salut
95.1
Alqueria 22
90.1
8 I Mig
88.7
Lluc-Terra
83.3
0
966.3
15
HD3...
Joan Janer Oliver
Janer-bus.com
1969
M
1-M50
Sa Llego
193.4
10k Pollença
157.4
Sa Riba
156
10k Palma
145.1
10,5 km M.Salut
80.1
Dona Santanyi
76.1
Manacor 5
72.1
8 I Mig
71.7
0
951.8
16
DG8...
Marc Orgilles Saiz
Triman-Manacor
1992
M
6-M30
Sa Llego
245.9
MM Palma
244.5
Manacor 10
181.5
SaPobla 21
179
Alqueria 22
92.1
0
943
17
DZ4...
Joan Morey Servera
Club Atletisme Son Servera
1992
M
7-M30
Sa Llego
237.8
Manacor 10
175.3
10k Palma
167.2
Sa Riba
163.1
SaPobla 21
162.7
0
906.1
18
DR4...
Pedro Cabot Rayo
1977
M
5-M40
MM Palma
244
10k Pollença
194.1
Sa Riba
184.7
Espases 8
178.8
SaPobla 10
88.1
0
889.6
19
DG3...
Joan Frau Lladó
Mp Running
1992
M
8-M30
Sa Llego
260.3
MM Palma
251.6
Dona Santanyi
100
8 I Mig
96.2
MM Fornells
89.2
Lluc-Terra
87.7
0
884.9
20
HT9...
Sebastià Munar Matas
Es Remugues
1956
M
1-M60
MM Palma
202.2
SaPobla 21
151.1
5km M.Salut
91.9
Dona Santanyi
86.8
8 I Mig
82.4
Alqueria 10
78.8
Lluc-Terra
76.6
Felanitx Xtrem
68.7
0
838.5
21
DK7...
Rafel Forteza Mateu
Sa Riba Club
1970
M
2-M45
Sa Llego
128.3
Sa Riba
144.4
Manacor 10
141
Millor Junts
133.9
5km M.Salut
76.1
SaPobla 10
70.2
Lluc-Terra
63.3
Serra XS
61.3
0
818.5
22
DT3...
Jaume Bennasar Frontera
1997
M
1-M23
Sa Llego
226.9
MM Palma
225.5
5km Pollença
93.5
SaPobla 10
85.1
8k Llogartets
76.9
8 I Mig
73.9
Lluc-Terra
60.4
30
812.3
23
DA7...
Jose Herbon Tur
Que Die Running
1975
M
6-M40
MM Pollença
278.2
Sa Riba
174.7
10,5 km M.Salut
95.9
Alqueria 22
92.4
Lluc-Terra
81.3
Felanitx Xtrem
79.9
0
802.4
24
DW8...
Gabriel Miro Camps
Club Esportiu Palmarunners
1991
M
9-M30
Sa Llego
191.6
10k Pollença
157.3
Sa Riba
149.4
10k Palma
146.4
10,5 km M.Salut
79.7
SaPobla 10
73.4
0
797.9
25
HZ3...
Jaume Pons
1968
M
2-M50
Sa Llego
251.9
10k Palma
185.7
Espases 8
185.5
SaPobla 21
162.9
0
786
Publicidad
© Elitechip, 2008-2019, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net