ElitechipLeagues and CupsIV LLiga Elitechip 2019

IV LLiga Elitechip 2019

Resultados Provisionales

Lliga oberta a tothom que entri habitualment a www.elitechip.net, tingui e-mail i tingui chip groc en propietat.

Puntuaran totes les proves detallades al calendari de la Lliga. El calendari serà per anys naturals, o sigui començarà a la primera cursa de l’any i acabarà amb les Sant Silvestres de les curses que figurin en el calendari de Elitechip.net, en aquest calendari estarà especificat el tipus de cursa, puntuació per recorreguts.Els lliuraments de premis s’efectuaran a un lloc a determinar, i dins el mes de gener, on es repartiran els trofeus als guanyadors.

 

INSCRIPCIONS A: Lliga Elitechip 2019

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 04/11/2019
Loading...
Pos. Chip Nombre Año Sexo Pos-Cat T1 T2 D1 D2 D3 D4 S1 S2 S3 S4 S5 S6 Penal. Total
1
HE8...
M.Antònia Rosselló Oliver
Marga Roig Training
1980
F
1-F35
Ses Paparres 10
268.6
Ser Runner 10k
245.3
Vermada
200
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
200
Pla de na Tesa 7k
200
Arran de Mar 10
199.9
Cas concus
100
5km M.Salut
100
Pere Pixedis
100
Col Balmes
100
Mancorina
100
Quart M Manacor
98
0
1911.8
2
HD9...
Beatriz Bastia Sanchez
1991
F
1-F30
Feim KM
287.3
MM Palma
258.4
MM capdepera
200
Sa Riba
199.2
Sa Quarterada
189.3
Pla de na Tesa 7k
186.4
Campanet
100
Alhzeimer pollença
100
Caimari
100
Cas concus
98.2
Trencadors
96.9
Dona Santanyi
88.2
15
1889
3
BC6...
Immaculada Ramis Ramis
.+Qtrail
1972
F
1-F45
Ses Salines-Colonia SJ
277.3
LX Cursa Soller
248.5
MM Formentera
198.9
Sa Quarterada
197.5
Vermada
191.9
Fars 45
123.2
Siurell 11 k
100
Trapa Trail
100
Trencadors
96.8
Prevencio Suicidi
86.7
Sant Juniper
85.7
Sencelles
82.1
15
1773.5
4
DT7...
Miriam Thelen
Claudia Troppa Sport Center
1984
F
2-F35
MM Pollença
273.2
Sa Llego
245.2
MM capdepera
189.3
Arran de Mar 10
187.8
VIII Mitja Marató Porreres
170.8
Fira Campos 12k
158.3
Alhzeimer pollença
99.6
Quart M Manacor
92.2
Fira Arta
90.5
8k Santanyi
90
Cala d'Or
88.4
Calonge
88
0
1773.1
5
DW5...
Rosa López Gonzalo
.+Qtrail
1973
F
2-F45
Feim KM
278.1
MM Pollença
269.4
SaPobla 21
200
MM capdepera
184.5
Ser Runner 5k
170.9
Son servera 10k
143.5
Alqueria 22
100
Romeria Coco
98.2
Siurell 11 k
90.6
Campanet
90.2
Costitx 9
86.9
Lluc-Terra
66.3
15
1763.7
6
DY3...
Antonia Roca Juan
.+Qtrail
1966
F
1-F50
Ses Paparres 10
242.2
Sa Llego
232.9
Arran de Mar 10
193.4
Castro Lupino
192.7
Vermada
176.2
Mal-Pas
166.8
Trapa Trail
98
Villafranca 13,3 k
94.7
Desafio Fas 17k
93.9
Cala d'Or
88.9
Dona Santanyi
87.1
Llombards
85.6
0
1752.2
7
DY5...
Margarita Adrover Varela
C.A. Inca Iberostar
1987
F
2-F30
Sa Llego
300
Marinera
297.3
Malalts de Turmell 11k
198.6
Fira Campos 12k
188.6
10k Palma
169.5
Sant Salvador
100
PortoPetro
100
10 km Porreres 2019
100
Milla Andratx
100
Ses Paparres 4
100
Fira Arta
100
15
1739.1
8
DK8...
Lara Huertas
1991
F
3-F30
Ses Paparres 10
260.1
Marinera
257.4
10k Pollença
200
Sa Quarterada
199.7
Sa Riba
189.7
Millor Junts
168.6
Desafio Fas 17k
88.8
10,5 km M.Salut
88.8
PortoPetro
83.6
C. ferro 13,5K
83
Agora Portals
77.9
0
1697.6
9
DY3...
Cristina Campins Reus
Marga Roig Training
1978
F
1-F40
Ses Paparres 10
236.2
Ser Runner 10k
230.5
Vermada
185.8
VII Pujada a Sant Nofre
177.5
Fira Campos 12k
151.4
Malalts de Turmell 11k
151.3
III Run 4 ELA 2019
97.9
Alzheimer-reto vertical
96.9
5km M.Salut
92.1
Mancorina
91.7
Villafranca 8 k
89.5
8k Santanyi
88.1
0
1689.1
10
DK0...
Tamara Edo Solera
Blue Tribe
1989
F
4-F30
Marinera
300
Sa Llego
267
Millor Junts
200
Colonia SJ-Ses Salines
200
KSI1000
200
Trapa Trail
95.7
Calonge
94.3
Desafio Fas 43k
85.7
Puigpunyent 7,2 K
84.5
Felanitx Xtrem
84.2
18k Llogarets
67.3
0
1678.6
11
HT1...
Maria Llinas
Marga Roig Training
1989
F
5-F30
Ser Runner 10k
229.6
Ses Paparres 10
225.7
Vermada
185.8
VII Pujada a Sant Nofre
176.8
Arran de Mar 10
175.3
Malalts de Turmell 11k
151.4
Alzheimer-reto vertical
96.9
Villafranca 8 k
89.5
Quart M Manacor
88.9
Calonge
88.3
8k Santanyi
88.1
Praxedis-Petra 8,5k
86.5
30
1653
12
DW3...
Annie Brown
1962
F
1-F55
Feim KM
257.2
Ses Salines-Colonia SJ
243.2
Sa Quarterada
168
Pla de na Tesa 7k
165.5
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
162.6
10km Menorca 2019
144.7
Siurell 5k
88.2
SaPobla 10
81.4
PortoPetro
70.9
8 I Mig
70.5
Sencelles
69.2
Ses Paparres 4
69.1
0
1590.5
13
HT9...
Niní Preto Fernández
Menorca Trail Club Es Caste
1978
F
2-F40
MM Pollença
286.9
C. ferro 27k
200
Serra Nord
195.2
Consell
183.4
VIII Mitja Marató Porreres
166.9
Siurell 5k
100
Alzheimer-reto vertical
100
Trapa Trail
97.8
Desafio Fas 43k
88.1
Lluc-Terra
83.2
18k Llogarets
76.5
0
1578
14
VX6...
Margalida Roig Carrió
Marga Roig Training
1989
F
6-F30
Ser Runner 10k
230.6
Arran de Mar 10
200
Vermada
188.9
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
188.3
Malalts de Turmell 11k
158
III Run 4 ELA 2019
100
Mancorina
100
La Beata
100
Praxedis-Petra 8,5k
96.6
Cala d'Or
89.2
Quart M Manacor
89
15
1525.5
15
HD2...
Maria Antonia Nieto Fullana
Physio-Run Guiem Du
1990
F
7-F30
Ses Paparres 10
242.8
Sa Llego
221.2
KSI1000
177.3
Malalts de Turmell 11k
153.8
Son servera 10k
148.6
C. ferro 13,5K
94.1
Felanitx Xtrem
91.8
Quart M Manacor
90.4
Sant Juniper
81.6
Sant Salvador
78.8
Lluc-Terra
72.1
0
1452.4
16
BC2...
Cristina Serrano Alvarez
1985
F
8-F30
Marinera
269.2
Ses Paparres 10
248.6
Millor Junts
175.4
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
174.3
Costitx 4,5
100
Desafio Fas 17k
93.2
C. ferro 13,5K
90.9
8k Llogarets
88.7
Sencelles
80.4
Lluc-Terra
75.8
0
1396.4
17
DM1...
Mª José Medina Ferrer
CA S'Hostal Montuïri
1984
F
3-F35
Ser Runner 10k
300
10k Palma
200
Espases 8
200
Malalts de Turmell 11k
200
Son servera 10k
200
Ibiza M Maraton
100
8 I Mig
100
Fira Campos 7k
100
15
1385
18
DY7...
Loli García Marcos
Capdepera en jocs faba team
1980
F
4-F35
Sa Llego
236.6
MM Palma
234.1
MM capdepera
175.2
Vermada
167.7
10k Pollença
164.4
Villafranca 13,3 k
86.9
SaPobla 10
83.3
Fira Arta
76
Capdepera -St Bartomeu
73.6
Sant Salvador
70.9
0
1368.7
19
HT8...
Silvia Picó García
Club Esportiu Palmarunners
1964
F
2-F55
Marinera
216.7
Sa Llego
213.6
Ser Runner 5k
180.5
Sa Quarterada
167.9
10k Palma
131.5
5km M.Salut
84.2
Manacor 5
77.1
Prevencio Suicidi
69.6
Ses Paparres 4
69
8 I Mig
68.4
Lluc-Terra
56.9
0
1335.4
20
DR9...
Maria Antonia Gelabert Munar
ACTN3 - Endurance T
1982
F
5-F35
MM Pollença
295.6
Ses Paparres 10
278
Fira Campos 12k
174
Son servera 5k
100
Malalts de Turmell 6 k
100
10,5 km M.Salut
100
Villafranca 8 k
100
Serra XS
100
Manacor 5
100
30
1317.6
21
DZ3...
Nuria Pérez Solanas
C.A. Fidipides
1973
F
3-F45
LX Cursa Soller
300
Mal-Pas
200
Fira Campos 12k
200
MM Fornells
100
10k capdepera
100
CampusSport 10k
100
Sencelles
100
Agora Portals
100
Puigpunyent 7,2 K
100
0
1300
22
DT4...
Marga Mora Contreras
1983
F
6-F35
MM Pollença
263.6
Ses Paparres 10
250.3
Vermada
172.3
Malalts de Turmell 11k
153.5
Trencadors
100
Praxedis-Petra 8,5k
96.8
Pere Pixedis
95.5
PortoPetro
81.6
3 Pins Lloseta
77.2
0
1290.8
23
HZ3...
Isabel Maria De Fuertes Jaume
Triatlo Porto Colo
1972
F
4-F45
Ses Paparres 10
240.6
Sa Riba
200
Consell
186.9
VII Pujada a Sant Nofre
183.5
Villafranca 13,3 k
96.2
10,5 km M.Salut
93.3
Dona Santanyi
92.9
Praxedis-Petra 8,5k
91.2
10k capdepera
81.9
0
1266.5
24
DM5...
Nuria Palomo
Blue Tribe
1976
F
3-F40
Ses Paparres 10
246.4
Sa Llego
240.5
Vermada
172.6
Malalts de Turmell 11k
132.6
Serra XS
79.6
Calonge
78.9
Felanitx Xtrem
77.3
Trapa Trail
75.2
Villafranca 13,3 k
72.6
18k Llogarets
67.6
0
1243.3
25
HT1...
Francisca Villalonga Ramonell
Altura-Sports Llos
1972
F
5-F45
Sa Llego
241.8
Marinera
233.6
Vermada
175.4
Espases 8
146.8
Mal-Pas
140.5
Arran de Mar 5k
83.1
Caimari
79.3
Capdepera -St Bartomeu
68.8
Sant Salvador
68.3
0
1237.7
Publicidad
© Elitechip, 2008-2019, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net