ElitechipLeagues and CupsLliga Mallorca de Curses per Muntanya 2019

Lliga Mallorca de Curses per Muntanya 2019

Resultados Provisionales

 En la clasificació es mostrem tots els resultats del atletes que tenen opcions de puntuar, en canvi la puntuació final sols te en compte les 6 millores puntuacions, de les curses que tingui al llistat

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 28/11/2019
Loading...
Pos. Sexo Nombre Año Pos-Cat C1 C2 C3 C4 C5 C6 C7 C8 C9 C10 C11 C12 Penal. Total
1
F
Susana Blanquer Díaz
C. A. SPORTING CALVIÀ
1986
1-ABF
Serra Nord
850
CxM Lluc
298
Galatzó 43
850
Galatzó 23
FelanitX
350
Llogarets
300
FAS
799
K10
300
La Trapa
299
S. Juniper
299
Mancor XS
300
CxM Calvia
400
0
3549
2
F
Cati Vives Vives
C. A. ARTA
1979
2-ABF
Serra Nord
796
CxM Lluc
294
Galatzó 43
795
Galatzó 23
FelanitX
300
Llogarets
FAS
798
K10
299
La Trapa
S. Juniper
Mancor XS
293
CxM Calvia
300
0
3288
3
F
Niní Preto Fernández
MENORCA TRAIL CLUB ES CASTE
1978
3-ABF
Serra Nord
783
CxM Lluc
290
Galatzó 43
790
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
296
FAS
785
K10
294
La Trapa
290
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
3238
4
F
Joana Maria Monserrat Sanchez
CLUB S'ESCAPADA -
1976
1-VeAF
Serra Nord
786
CxM Lluc
278
Galatzó 43
793
Galatzó 23
FelanitX
291
Llogarets
292
FAS
791
K10
La Trapa
S. Juniper
Mancor XS
283
CxM Calvia
0
3236
5
F
María Gómez Gozalo
CLUB MALLORCA A DALT DE TOT
1972
2-VeAF
Serra Nord
800
CxM Lluc
300
Galatzó 43
Galatzó 23
298
FelanitX
400
Llogarets
FAS
796
K10
298
La Trapa
298
S. Juniper
298
Mancor XS
CxM Calvia
0
2892
6
F
Margarita Benítez Becerra
C. E. XENDENGUETS
1989
4-ABF
Serra Nord
CxM Lluc
Galatzó 43
798
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
FAS
790
K10
292
La Trapa
S. Juniper
297
Mancor XS
297
CxM Calvia
350
0
2824
7
F
Isabel Mas Adrover
CLUB SA MILANA-ALARO
1976
3-VeAF
Serra Nord
795
CxM Lluc
282
Galatzó 43
Galatzó 23
291
FelanitX
293
Llogarets
FAS
792
K10
La Trapa
292
S. Juniper
295
Mancor XS
298
CxM Calvia
299
0
2772
8
F
María Julia Mera Morales
CLUB ESPORTS L'ALTUR
1972
4-VeAF
Serra Nord
785
CxM Lluc
270
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
287
Llogarets
293
FAS
789
K10
296
La Trapa
289
S. Juniper
289
Mancor XS
290
CxM Calvia
296
0
2749
9
F
Elena Lladó Mantiñán
C. E. CAN CALCO HOTELS
1966
1-VeBF
Serra Nord
770
CxM Lluc
267
Galatzó 43
Galatzó 23
274
FelanitX
Llogarets
288
FAS
780
K10
La Trapa
273
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
2652
10
F
Deborah Cortes Mestre
C. E. XENDENGUETS
1986
5-ABF
Serra Nord
CxM Lluc
350
Galatzó 43
Galatzó 23
300
FelanitX
Llogarets
FAS
K10
500
La Trapa
S. Juniper
300
Mancor XS
350
CxM Calvia
500
0
2300
11
F
Tamara Edo Solera
C. E. BLUE TRIBE
1989
6-ABF
Serra Nord
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
275
FelanitX
284
Llogarets
283
FAS
781
K10
286
La Trapa
288
S. Juniper
Mancor XS
294
CxM Calvia
0
2216
12
F
Aina Enseñat Frau
C. A. SPORTING CALVIÀ
1986
7-ABF
Serra Nord
784
CxM Lluc
262
Galatzó 43
Galatzó 23
279
FelanitX
Llogarets
284
FAS
K10
290
La Trapa
S. Juniper
285
Mancor XS
CxM Calvia
294
0
2216
13
F
Paqui Sánchez
C. E. XENDENGUETS
1968
2-VeBF
Serra Nord
CxM Lluc
260
Galatzó 43
Galatzó 23
278
FelanitX
Llogarets
282
FAS
784
K10
La Trapa
S. Juniper
279
Mancor XS
CxM Calvia
291
0
2174
14
F
Xisca Barceló
CLUB TRIATLO PORTOCOLOM
1976
5-VeAF
Serra Nord
CxM Lluc
291
Galatzó 43
Galatzó 23
281
FelanitX
296
Llogarets
FAS
K10
La Trapa
278
S. Juniper
294
Mancor XS
295
CxM Calvia
297
0
1754
15
F
Joana Maria Munar Pascual
C. E. XENDENGUETS
1979
6-VeAF
Serra Nord
CxM Lluc
283
Galatzó 43
Galatzó 23
286
FelanitX
Llogarets
291
FAS
K10
La Trapa
286
S. Juniper
Mancor XS
292
CxM Calvia
295
0
1733
16
F
Marcia Elizabeth Franco
C. E. +QTRAIL
1988
8-ABF
Serra Nord
CxM Lluc
266
Galatzó 43
Galatzó 23
287
FelanitX
292
Llogarets
FAS
K10
La Trapa
S. Juniper
287
Mancor XS
289
CxM Calvia
293
0
1714
17
F
Indhira Oquero Aponte
CLUB SA MILANA-ALARO
1971
7-VeAF
Serra Nord
CxM Lluc
259
Galatzó 43
Galatzó 23
272
FelanitX
281
Llogarets
FAS
K10
La Trapa
282
S. Juniper
Mancor XS
285
CxM Calvia
289
0
1668
18
F
Maria Antònia Canet Calafat
C. A. ANDRATX
1972
8-VeAF
Serra Nord
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
279
Llogarets
276
FAS
K10
285
La Trapa
270
S. Juniper
276
Mancor XS
280
CxM Calvia
0
1666
19
F
Jerònia Campins Ferrero
ENDURANCE TRAINING CLUB
1964
1-M55F
Serra Nord
CxM Lluc
222
Galatzó 43
Galatzó 23
258
FelanitX
Llogarets
277
FAS
K10
284
La Trapa
S. Juniper
274
Mancor XS
279
CxM Calvia
0
1594
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Publicidad
© Elitechip, 2008-2019, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net