Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Club D'Atletisme Palma Fitness/Cc Can Picafort [J. Ribot i M. Font]
Joan Ribot |
Carrera |
5000 m. |
Miquel Font |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: J. Llull i P. Llull
Pere Francesc Llull |
Carrera |
5000 m. |
Joan Llull |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: Datil Team [D. Maimo i J. Grimalt]
David Maimo |
Carrera |
5000 m. |
Juaquin Grimalt |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: S. Gordiola i M. Santos
Santi Gordiola |
Carrera |
5000 m. |
Miquel Angel Santos |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: Triats.Som-Correcaminos [J. Martorell i M. Pérez ]
Jose Antonio Martorell |
Carrera |
5000 m. |
Manuel Vicente Pérez |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: A. Egidos i J. Riera
Antoni Egidos |
Carrera |
5000 m. |
Juan Daniel Riera |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: M. Luz i J. Gomila
Manuela Luz |
Carrera |
5000 m. |
Juan Antonio Gomila |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: T. Melis i T. Pascual
Toni Melis |
Carrera |
5000 m. |
Toni Pascual |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: C. Cano i J. Cobo
César Cano |
Carrera |
5000 m. |
Julián Cobo |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: J. Mas i G. Munar
Guillem Munar |
Carrera |
5000 m. |
Jaume Guillem Mas |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: Gerrets [S. Jiménez i M. Jaume]
Sara Adela Jiménez |
Carrera |
5000 m. |
Martin Jaume |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: R. Gaia i A. Gaià
Arnau Gaià |
Carrera |
5000 m. |
Rafel Gaia |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: J. Nicolau i M. Servera
Magdalena Servera |
Carrera |
5000 m. |
Juan José Nicolau |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: Els Gerrets Ii [A. Sagrado i L. Navarro]
Alvaro Sagrado |
Carrera |
5000 m. |
Lorenzo Navarro |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: A. Perez i J. García
Juan Antonio García |
Carrera |
5000 m. |
Anselmo Perez |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: M. Llull i J. Sansó
Magdalena Llull |
Carrera |
5000 m. |
Joan Sansó |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: A. Ribot i N. Grimalt
Andreu Ribot |
Carrera |
5000 m. |
Nofre Grimalt |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: F. Alvarez i J. Del Pozo
Federico Alvarez |
Carrera |
5000 m. |
Jose Miguel Del Pozo |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: C. Puigros i J. Adrover
Clara Puigros |
Carrera |
5000 m. |
Juan Adrover |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: A. Cobacho i M. Adrover
Andres Jesus Cobacho |
Carrera |
5000 m. |
Matías Adrover |
BTT |
12 Km. |
|
|
Equip: Zipi Zape Running [D. De La Rosa i M. Caro]
María Del Carme Caro |
Carrera |
5000 m. |
Dimas De La Rosa |
BTT |
12 Km. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.