Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Mou-Te En Bici Mixte [J. Batle i C. Payeras ]
Catalina Payeras |
Carrera |
1500 m. |
Joan Batle |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Fisicoesportiu Team [M. Ballester i J. Bonnín]
Mateu Ballester |
Carrera |
1500 m. |
Jaume Bonnín |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Club Ciclista Can Picafort [F. Mas i J. Martorell]
Jaume Martorell |
Carrera |
1500 m. |
Francisco Mas |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: F. Morell i G. Reus
Francesc Morell |
Carrera |
1500 m. |
Guillem Reus |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Son Trobat.Com [C. Estrany i B. Servera]
Carles Estrany |
Carrera |
1500 m. |
Biel Servera |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Currobikes 1 [P. Blasco i M. López]
Paco Blasco |
Carrera |
1500 m. |
Margarita López |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: X. Tous i J. Lopez
Xisca Tous |
Carrera |
1500 m. |
Jose Maria Lopez |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Sa Riba Club Triatlo&Sa Roqueta Xtrem [T. Boyeras i A. Juan]
Antònia Juan |
Carrera |
1500 m. |
Tolo Boyeras |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Xtrem Calvià Triatló [R. Chaves i V. Garcia]
Victor Garcia |
Carrera |
1500 m. |
Rodrigo Chaves |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Retuts De Sa Pista [R. Mascaró i R. Piris]
Rafel Mascaró |
Carrera |
1500 m. |
Rafael Piris |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Cnll Llucmajor - Sportbequi [J. Tur i B. Forteza]
Biel Forteza |
Carrera |
1500 m. |
Joan Tur |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Sa Riba Veterans [X. Cloquell i J. Santandreu]
Xavier Cloquell |
Carrera |
1500 m. |
Juan Santandreu |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Traileqip [M. Forteza i M. Gomila]
Maria Elena Gomila |
Carrera |
1500 m. |
Mada Forteza |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: J. Horrach i B. Fiol
|
|
Equip: Dolç-Esteva [T. Esteva i P. Dolz]
Pedro José Dolz |
Carrera |
1500 m. |
Toni Esteva |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: CC Artanenc [C. Alzamora i M. Febrer]
Climent Alzamora |
Carrera |
1500 m. |
Miguel Febrer |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Meam Si Torn- Quely [M. Cerdà i J. Comas]
Martí Cerdà |
Carrera |
1500 m. |
Jaime Comas |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Xtrem Calvià Triatló [L. Soler i F. Cano]
Fernando Cano |
Carrera |
1500 m. |
Llorenç Soler |
Ciclismo |
5000 m. |
|
|
Equip: Sup-Terapia [P. Hernandez i M. RIERA]
MALEN RIERA |
Carrera |
1500 m. |
Patricia Hernandez |
Ciclismo |
5000 m. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.