Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Los Cano [M. Cano i X. Cano]
Mario Cano |
Carrera |
3000 m. |
Xisco Cano |
Natación |
800 m. |
Mario Cano |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: J. Fullana i P. Femenias
Jeroni Pep Fullana |
Carrera |
3000 m. |
Pedro Antonio Femenias |
Natación |
800 m. |
Jeroni Pep Fullana |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Malalts De Turmell [P. Pocovi i C. Fullana]
Pedro Pocovi |
Carrera |
3000 m. |
Cristina Fullana |
Natación |
800 m. |
Pedro Pocovi |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: J. Caldentey i P. Soler
Juan Caldentey |
Carrera |
3000 m. |
Pep Soler |
Natación |
800 m. |
Juan Caldentey |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: J. Caldentey i M. Servera
Marga Servera |
Carrera |
3000 m. |
Joana Maria Caldentey |
Natación |
800 m. |
Marga Servera |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Malalts De Turmell [T. Lliteres i T. Llinas]
Toni Lliteres |
Carrera |
3000 m. |
Toni Llinas |
Natación |
800 m. |
Toni Lliteres |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: T. Reus i G. Seguí
Guillem Seguí |
Carrera |
3000 m. |
Toni Reus |
Natación |
800 m. |
Guillem Seguí |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Mada I Cesar Tri [C. Cano i M. Forteza]
Mada Forteza |
Carrera |
3000 m. |
César Cano |
Natación |
800 m. |
Mada Forteza |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Artà [G. Ayala i M. Genovard ]
Genís Ayala |
Carrera |
3000 m. |
Miquel Genovard |
Natación |
800 m. |
Genís Ayala |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Malalts De Turmell [A. Llinas i J. Gomila]
Joan Gomila |
Carrera |
3000 m. |
Andreu Llinas |
Natación |
800 m. |
Joan Gomila |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: M. Andreu i S. Rosselló
Miquel Angel Andreu |
Carrera |
3000 m. |
Sebastià Rosselló |
Natación |
800 m. |
Miquel Angel Andreu |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: G. Duran i F. Duran Servera
Guiem Duran |
Carrera |
3000 m. |
Francesca Duran Servera |
Natación |
800 m. |
Guiem Duran |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: T. Jaume i C. Garcia
Celia Garcia |
Carrera |
3000 m. |
Tomeu Jaume |
Natación |
800 m. |
Celia Garcia |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Paulonia Team [P. Nicolau i M. Galmes]
Miguel Galmes |
Carrera |
3000 m. |
Peter Nicolau |
Natación |
800 m. |
Miguel Galmes |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: M. Piza i M. Ferriol
Maria Neus Piza |
Carrera |
3000 m. |
Maria Neus Ferriol |
Natación |
800 m. |
Maria Neus Piza |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Si Ho Se No Venc. [J. Sureda i T. Llodra]
Juan Sureda |
Carrera |
3000 m. |
Toni Llodra |
Natación |
800 m. |
Juan Sureda |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: G. Vadell
Guillem Bartomeu Vadell |
Carrera |
3000 m. |
Guillem Bartomeu Vadell |
Natación |
800 m. |
Guillem Bartomeu Vadell |
Carrera |
3000 m. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.